قنادی طباطبائی مشهد 100 ساله شد

جشن 100 سالگی قنادی طباطبائی و ورود به یکصدمین سال تولید شیرینی در مشهد طی آیینی در هتل سلام این کلانشهر برگزار شد.

رئیس اتاق اصناف مشهد در این مراسم با بیان اینکه تقدیراز بزرگان و پیشکسوتان صنوف باید در اولویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد، گفت: در حوزه اصناف به ویژه شیرینی واحدهایی هستند که به دلیل کیفیت و سلامت محصول تولیدی به برندی در بین شهروندان و مردم تبدیل شدند.

 

محمود بنانژاد افزود: مجموعه قنادی‌های مشهد شیوه نوینی در ارائه محصول با کیفیت و سالم پیش گرفته‌اند که قنادی طباطبائی در زمینه پیشتاز است.

در ادامه این مراسم، رئیس اتحادیه شیرینی‌ساز، شیرینی فروش و کافه قنادی مشهد نیز گفت: تجلیل از پیشکسوتان صنعت شیرینی در حقیقت تایید ادامه حرکت راه روبه جلو آنان است.

محمد فرزانی افزود: به گواه مسؤولان بهداشتی محصول تولیدی واحدهای شیرینی از نظر سلامت و کیفیت در بالاترین رده قرار دارد.

وی اظهار کرد: تجلیل از بزرگان صنعت شیرینی در اولویت سیاست‌های راهبردی اتحادیه شیرینی‌ساز و شیرینی فروش مشهد قرار گرفته است.

مدیرکل پست خراسان رضوی هم در ادامه این مراسم گفت: انتشار تمبر اختصاصی برای نیکنامان و پیشکسوتان چهار نسل فعال در حوزه قنادی طباطبائی حرکتی ارزشمند در راستای ارزش‌های انسانی و اسلامی است.

احمد موسوی افزود: این حرکت سند افتخاری برای نسل‌های آینده خانواده بزرگ طباطباییان است.

گفتنی است؛ در این مراسم از تمبر چهار نسل خدمتگزار در قنادی طباطبائی با حضور رئیس اتاق اصناف مشهد و مدیرکل پست خراسان رضوی رونمایی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.